vranac pro corde, rdeče vino, plantaže, 0,75 l
Spar
Mercator

vranac pro corde

vranac pro corde, rdeče vino, plantaže, 0,75 l

Pakiranje: 750 ml

od8,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 11,99 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,99 €

11,99 €/L

rdeče vino vranac, pro corde, plantaže, 0,75l

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €

11,99 €/L