koktajl, cosmpolitan cocktail, alecoq, 4,7 % alkohola, 0,33 l
Spar
Mercator
Tuš

a.le coq

koktajl, cosmpolitan cocktail, alecoq, 4,7 % alkohola, 0,33 l

Pakiranje: 330 ml

od1,18 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,18–1,59 € · prihranite do 0,41 €

Cena na enoto: od 3,58 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €1,18 €-21%

3,58 €/L

mešana alkoholna pijača, cocktail cosmopolitan, a. le coq, 0,33l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

3,61 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

4,82 €/L

Cocktail Cosmopolitan alk. 4,7 % vol. 0,33 L