desertna šlag krema okus čokolada dolcela, podravka, 60g
Spar
Mercator
Tuš

dolcela

desertna šlag krema okus čokolada dolcela, podravka, 60g

Pakiranje: 60 g

od0,85 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,85–1,25 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 14,17 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,17 €0,85 €-27%

14,17 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

19,83 €/kg

šlag krema čokolada, dolcela, 60 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,25 €

20,83 €/kg

Čokoladna Šlag Krema Dolcela 60 g