polnozrnata riževa ploščica, temna čokolada in banana, brez dodanega sladkorja, riceup, 18 g
Spar
Mercator

rice up

polnozrnata riževa ploščica, temna čokolada in banana, brez dodanega sladkorja, riceup, 18 g

Pakiranje: 18 g

od0,69 €najceneje v Spar

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 38,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

0,69 €

38,33 €/kg

polnozrnata riževa ploščica, oblita s temno čokolado z okusom banane, riceup, 18g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,69 €

38,33 €/kg