kašica jabolko in piškoti, frutek, 190g
Spar
Lidl
Mercator
Tuš

frutek

kašica jabolko in piškoti, frutek, 190g

Pakiranje: 190 g

od1,34 €najceneje v Lidl

4 trgovine · 1,34–1,79 € · prihranite do 0,45 €

Cena na enoto: od 7,05 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Lidl

Lidl

Na zalogi

1,34 €

7,05 €/kg

sadna kašica

Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €1,79 €-18%

9,42 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €1,79 €-18%

9,42 €/kg

sadno-žitna kašica z jabolko in piškotom, po 6. mesecu, frutek, 190 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,79 €

9,42 €/kg

Otroška Kašica Frutek Jabolko Piškoti 190 g