piščančji medaljoni, perutnina ptuj, zamrznjeno, 400 g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

piščančji medaljoni, perutnina ptuj, zamrznjeno, 400 g

Pakiranje: 400 g

od5,57 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,57–6,19 € · prihranite do 0,62 €

Cena na enoto: od 13,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,19 €5,57 €-10%

13,93 €/kg

piščančji medaljoni, perutnina ptuj, 400g

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,19 €+44%

15,48 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,19 €+24%

15,48 €/kg

Piščančji medaljoni, zamrznjeno, Perutnina Ptuj, 400 g