žvečilni gumi, spearmint, orbit, 14 g
Spar
Mercator
Tuš

orbit

žvečilni gumi, spearmint, orbit, 14 g

Pakiranje: 14 g

od0,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,89–0,92 € · prihranite do 0,03 €

Cena na enoto: od 63,57 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €

63,57 €/kg

žvečilni gumi spearmint, orbit, 14g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,96 €0,89 €-7%

63,57 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,92 €

65,71 €/kg

Žvečilni gumi Orbit, spearmint, 14g