tunina mexicana insalatissime, rio mare, 2x160g
Spar
Mercator
Tuš

rio mare

tunina mexicana insalatissime, rio mare, 2x160g

Pakiranje: 320 g

od3,64 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 3,64–7,29 € · prihranite do 3,65 €

Cena na enoto: od 11,38 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

7,29 €3,64 €-50%

11,38 €/kg

Pikantna Tunina Insalatissime Rio Mare 2x160 g

Spar

Spar

Na zalogi

7,28 €

22,75 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,29 €

22,78 €/kg

tunina insalatissime, mexicana, rio mare, 2 x 160 g