sušeni paradižnik v omaki z dišavnicami zero olio, ponti, 300g
Spar
Mercator
Tuš

ponti

sušeni paradižnik v omaki z dišavnicami zero olio, ponti, 300g

Pakiranje: 300 g

od4,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,09–4,59 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 13,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,09 €

13,63 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,19 €

13,97 €/kg

Paradižnik Ponti suhi v mešanici arom.začimb, 300g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,59 €

15,30 €/kg

suhi paradižnik v mešanici aromatičnih začimb, ponti, 300 g