instant kava classic, barcaffe, 200 g
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

instant kava classic, barcaffe, 200 g

Pakiranje: 200 g

od8,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 44,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,99 €

44,95 €/kg

instant kava, barcaffe classic, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €

44,95 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

8,99 €

44,95 €/kg

Napitek Barcaffe, Classic, 200 g