okroglozrnati riž tondo, brušeni, zlato polje, 800 g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

okroglozrnati riž tondo, brušeni, zlato polje, 800 g

Pakiranje: 800 g

od3,27 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,27–3,29 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 4,09 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,27 €+19%

4,09 €/kg

riž, zlato polje, 800g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €

4,11 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,29 €+54%

4,11 €/kg

Brušen Beli Riž Zlato Polje 800 g