poprova začimbna mešanica steak, kotányi, 45g
Spar
Tuš

kotanyi

poprova začimbna mešanica steak, kotányi, 45g

Pakiranje: 45 g

od2,69 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,69–3,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 59,78 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,69 €

59,78 €/kg

Mešanica začimb Kotanyi, poper, Steak, 45 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €+25%

88,67 €/kg