piščančja kremna juha, maggi, 54g
Spar
Mercator
Tuš

maggi

piščančja kremna juha, maggi, 54g

Pakiranje: 54 g

od1,09 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,09–1,65 € · prihranite do 0,56 €

Cena na enoto: od 20,19 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €1,09 €-31%

20,19 €/kg

piščančja kremna juha, maggi, 54 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €+43%

29,44 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,65 €+42%

30,56 €/kg

Juha Maggi, instant, piščančja, kremna, 54 g