mešanica začimb za slovenske jedi, maestro, 12g
Spar
Mercator

maestro

mešanica začimb za slovenske jedi, maestro, 12g

Pakiranje: 12 g

od1,69 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,69–1,99 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 140,83 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €+13%

140,83 €/kg

mešanica začimb za slovenske jedi, maestro, 12 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

165,83 €/kg