zorjen ašičev jabolčni kis, samostan stična, 0,5l
Spar
Mercator

sitik

zorjen ašičev jabolčni kis, samostan stična, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od4,59 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 4,59–4,99 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 9,18 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,59 €

9,18 €/L

jabolčni kis, zorjen, ašič, 500 ml

Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €

9,98 €/L