gorčica v kozarcu thomy, 700g
Spar
Mercator
Tuš

thomy

gorčica v kozarcu thomy, 700g

Pakiranje: 700 g

od4,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,59–4,99 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 6,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,59 €+44%

6,56 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,59 €+34%

6,56 €/kg

gorčica, thomy, 700 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

7,13 €/kg

Gorčica Thomy 700 g