skuša v paradižnikovi omaki weekend, delamaris, 3x125g
Spar
Mercator
Tuš

delamaris

skuša v paradižnikovi omaki weekend, delamaris, 3x125g

Pakiranje: 375 g

od4,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,49–6,99 € · prihranite do 2,50 €

Cena na enoto: od 11,97 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,95 €4,49 €-35%

11,97 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,95 €

18,53 €/kg

Weekend Skuša z Zelenjavo Delamaris 3 x 125 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,99 €

18,64 €/kg

skuša z zelenjavo weekend, delamaris, 3 x 125 g