kamniška gorčica, natureta, 180g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

kamniška gorčica, natureta, 180g

Pakiranje: 180 g

od1,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,49–2,00 € · prihranite do 0,51 €

Cena na enoto: od 8,28 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €1,49 €-25%

8,28 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

11,06 €/kg

kamniška gorčica, natureta, 180 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,00 €

11,11 €/kg

Kamniška Gorčica Natureta 180 g