pivo laško zlatorog, 4,9 % alkohola, 0,5 l
Spar
Mercator
Tuš

laško zlatorog

pivo laško zlatorog, 4,9 % alkohola, 0,5 l

Pakiranje: 500 ml

od1,47 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,47–1,49 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 2,94 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,47 €+3%

2,94 €/L

pivo zlatorog laško, 0,5l

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,47 €

2,94 €/L

Svetlo Pivo Zlatorog alk. 4,9 % vol. 0,5 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

2,98 €/L