pivo union, 4,9 % alkohola, 0,5 l
Spar
Mercator
Tuš

union svetlo

pivo union, 4,9 % alkohola, 0,5 l

Pakiranje: 500 ml

od1,32 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 2,64 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,32 €+2%

2,64 €/L

svetlo pivo, union, 0,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,32 €

2,64 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,32 €

2,64 €/L

Svetlo Pivo Union alk. 4,9 % vol. 0,5 L