sadna blazinica z jabolkom, banano in jagodo, hipp, 100 g
Spar
Mercator
Tuš

hipp

sadna blazinica z jabolkom, banano in jagodo, hipp, 100 g

Pakiranje: 100 g

od1,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,79–1,85 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 17,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €+34%

17,90 €/kg

bio sadna kašica jabolko, banana in jagoda, hippis, hipp, 100g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €+25%

17,90 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,85 €+28%

18,50 €/kg

Bio Blazinica Hipp Jabolko Banana Jagoda 100 g