tradicionalna majoneza, zvijezda, 400g
Spar
Mercator
Tuš

zvijezda

tradicionalna majoneza, zvijezda, 400g

Pakiranje: 400 g

od3,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,49–3,59 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 8,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €+35%

8,73 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €+46%

8,73 €/kg

majoneza, zvijezda, 400 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,59 €

8,98 €/kg

Tradicionalna Majoneza Zvijezda 400 g