mastni namaz original, proactiv, 225g
Spar
Mercator
Tuš

pro activ

mastni namaz original, proactiv, 225g

Pakiranje: 225 g

od4,09 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 18,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,09 €

18,18 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,09 €

18,18 €/kg

margarina, pro activ, 225 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,09 €

18,18 €/kg

Namaz mastni Pro Activ, 225 g