zeliščni čaj, kamilica, 1001 cvet, 40 vrečk, 40 g
Spar
Mercator
Tuš

1001 cvet

zeliščni čaj, kamilica, 1001 cvet, 40 vrečk, 40 g

Pakiranje: 40 g

od3,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,09–3,19 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 77,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,09 €

77,25 €/kg

čaj kamilica 1001 cvet, 40/1, 40g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,09 €

77,25 €/kg

Zeliščni Čaj Kamilica 1001 Cvet 40 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,19 €

79,75 €/kg