kokošja pašteta junior, argeta, 95 g
Spar
Mercator
Tuš

argeta

kokošja pašteta junior, argeta, 95 g

Pakiranje: 95 g

od1,58 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,58–1,59 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 16,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,58 €

16,63 €/kg

kokošja pašteta, argeta junior, 95g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

16,74 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

16,74 €/kg

Kokošja Pašteta Argeta Junior 95 g