sardine v rastlinskem olju, eva, 100g
Spar
Mercator
Tuš

eva

sardine v rastlinskem olju, eva, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,98 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,98–1,99 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 19,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,98 €

19,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

19,90 €/kg

sardine v rastlinskem olju, eva, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

19,90 €/kg

Sardine Eva, v rastlinskem olju, 100 g