omaka lovska fant, podravka, 40g
Spar
Mercator
Tuš

fant

omaka lovska fant, podravka, 40g

Pakiranje: 40 g

od1,98 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,98–1,99 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 49,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,98 €+20%

49,50 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

49,75 €/kg

instant lovska omaka, fant, 40 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,09 €1,99 €-5%

49,75 €/kg

Fant za lovsko omako, 40 g