korneti manner, 10/1, 125g
Spar
Mercator
Tuš

manner

korneti manner, 10/1, 125g

Pakiranje: 125 g

od0,80 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,80–1,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 6,40 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,80 €

6,40 €/kg

Korneti Manner, 10/1, 125 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,89 €

15,12 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

15,12 €/kg

korneti za sladoled, manner, 125 g