poprova mešanica z dimljenim poprom, kotányi, 42g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

poprova mešanica z dimljenim poprom, kotányi, 42g

Pakiranje: 42 g

od3,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,99–4,19 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 95,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €

95,00 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

95,00 €/kg

mešanica začimb z dimljenim poprom, kotanyi, 42 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,19 €

99,76 €/kg

Mešanica začimb, z dimljenim poprom, Kotányi, 42 g