jedilna čokolada chef, gorenjka, 100g
Spar
Mercator
Tuš

gorenjka

jedilna čokolada chef, gorenjka, 100g

Pakiranje: 100 g

od2,37 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,37–2,39 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 23,70 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,37 €

23,70 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

23,90 €/kg

jedilna čokolada, gorenjka, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

23,90 €/kg

Jedilna Čokolada Gorenjka 100 g