jajčne testenine navihančki, zlato polje, 500g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

jajčne testenine navihančki, zlato polje, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,25 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,25–2,29 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 4,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,25 €+33%

4,50 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,27 €+101%

4,54 €/kg

Jajčne Testenine Zlato Polje Navihančki 500 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €+36%

4,58 €/kg

jajčni navihančki, št. 26, zlato polje, 500 g