vinski kis 6%, renški hram, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

renški hram

vinski kis 6%, renški hram, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 2,98 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €+7%

2,98 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

2,98 €/L

vinski kis, renški hram, 500 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,49 €+33%

2,98 €/L

Vinski Kis Renški Hram 0,5 L