majoneza thomy, 235g
Mercator
Tuš

thomy

majoneza thomy, 235g

Pakiranje: 235 g

od3,49 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 3,49–3,59 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 14,85 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €+6%

14,85 €/kg

majoneza, thomy, 235 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,59 €+6%

15,28 €/kg

Majoneza Thomy, 235g