vegeta podravka, 250g
Spar
Mercator
Tuš

vegeta

vegeta podravka, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 10,36 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €

10,36 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

10,36 €/kg

dodatek jedem z zelenjavo, vegeta, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €

10,36 €/kg

Vegeta 250 g