mešanica zelenjave za francosko solato valfrutta, 400g
Spar
Mercator
Tuš

valfrutta

mešanica zelenjave za francosko solato valfrutta, 400g

Pakiranje: 400 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 3,23 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €+1%

3,23 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €+98%

3,23 €/kg

mešana zelenjava za francosko solato, valfrutta, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €

3,48 €/kg

Zelenjava za Francosko Solato Valfrutta 400 g