delikatesne kumarice, droga, 280g
Spar
Mercator
Tuš

droga

delikatesne kumarice, droga, 280g

Pakiranje: 280 g

od1,97 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,97–1,99 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 7,04 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,97 €

7,04 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,97 €

7,04 €/kg

Delikatesne Kumarice Droga 280 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

7,11 €/kg

delikatesne kumarice, droga, 280 g