pekoči ketchup felix, 450g
Spar
Mercator
Tuš

felix

pekoči ketchup felix, 450g

Pakiranje: 450 g

od3,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 7,53 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €+33%

7,53 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €+26%

7,53 €/kg

pekoči ketchup, felix, 450 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,39 €+42%

7,53 €/kg

Pekoči Ketchup Felix 450 g