paradižnikovi pelati, mutti, 800g
Spar
Mercator
Tuš

mutti

paradižnikovi pelati, mutti, 800g

Pakiranje: 800 g

od2,69 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,69–3,19 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 3,36 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,69 €

3,36 €/kg

Pelati Mutti, paradižnikovi, 800g

Spar

Spar

Na zalogi

3,19 €+43%

3,99 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,19 €

3,99 €/kg

paradižnikovi pelati, mutti, 800 g