jp chenet fashion, liči, peneče vino, 0,75 l
Spar
Tuš

chenet

jp chenet fashion, liči, peneče vino, 0,75 l

Pakiranje: 750 ml

od8,38 €najceneje v Spar

2 trgovini · 8,38–8,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 11,17 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

8,38 €

11,17 €/L

polsladka peneča aromatizirana pijača na osnovi vina, j.p. chenet fashion liči, 0,75l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

8,39 €

11,19 €/L

Vino peneče JP, liči, alk.10 vol%, 0,75l