poper beli mleti, kotányi, 54g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

poper beli mleti, kotányi, 54g

Pakiranje: 54 g

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–3,09 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 55,37 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

55,37 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

55,37 €/kg

mleti beli poper, kotanyi, 54 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,09 €

57,22 €/kg

Mleti Beli Poper Kotanyi 54 g