začimbna mešanica žar, kotányi, 40g
Mercator
Tuš

kotanyi

začimbna mešanica žar, kotányi, 40g

Pakiranje: 40 g

od1,09 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,09–1,15 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 27,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €

27,25 €/kg

začimbna mešanica za žar, kotanyi, 40 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,15 €

28,75 €/kg

Žar Mešanica Začimb za Živila Kotanyi 40 g