mešanica začimb za jabolčni zavitek, kotányi, 26g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

mešanica začimb za jabolčni zavitek, kotányi, 26g

Pakiranje: 26 g

od0,70 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,70–0,73 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 26,92 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

0,70 €+1%

26,92 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,70 €

26,92 €/kg

mešanica začimb za jabolčni zavitek, kotanyi, 26 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,73 €+26%

28,08 €/kg

Mešanica Začimb za Jabolčni Zavitek Kotanyi 26 g