zlata radgonska penina rose, peneče vino, radgonske gorice, 0,75 l
Spar
Tuš

zlata penina

zlata radgonska penina rose, peneče vino, radgonske gorice, 0,75 l

Pakiranje: 750 ml

od20,47 €najceneje v Spar

2 trgovini · 20,47–21,49 € · prihranite do 1,02 €

Cena na enoto: od 27,29 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

20,47 €

27,29 €/L

zlata radgonska penina, rose, radgonske gorice, 0,75l

Tuš

Tuš

Na zalogi

21,49 €

28,65 €/L

Zlata Radgonska Penina Rose alk. 12 % vol. 0,75 L