švicarska juha, podravka, 54g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

švicarska juha, podravka, 54g

Pakiranje: 54 g

od1,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 27,59 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €

27,59 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

27,59 €/kg

švicarska juha, podravka, 54 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,49 €

27,59 €/kg

Švicarska Juha Podravka 54 g