sveže polnjene testenine, saketini s štirimi siri, mlinotest, 250g
Spar
Mercator

mlinotest

sveže polnjene testenine, saketini s štirimi siri, mlinotest, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,19 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,19–3,15 € · prihranite do 0,96 €

Cena na enoto: od 8,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,19 €2,19 €-31%

8,76 €/kg

polnjene testenine saketini s štirimi siri, mlinotest, 250 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,15 €+6%

12,60 €/kg