omaka za pizzo, mutti, 400g
Spar
Mercator
Tuš

mutti

omaka za pizzo, mutti, 400g

Pakiranje: 400 g

od2,28 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,28–2,69 € · prihranite do 0,41 €

Cena na enoto: od 5,70 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,69 €2,28 €-15%

5,70 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €+17%

6,73 €/kg

paradižnikova omaka za pizzo, mutti, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,69 €+67%

6,73 €/kg

Omaka za pico Mutti, z aromo, 400g