instant pšenični zdrob, mlinotest, 500g
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

instant pšenični zdrob, mlinotest, 500g

Pakiranje: 500 g

od1,63 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,63–1,75 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 3,26 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,63 €

3,26 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,74 €

3,48 €/kg

instant pšenični zdrob, mlinotest, 500 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,75 €

3,50 €/kg

Instant Pšenični Zdrob Mlinotest 500 g