kompot sliva moj vrt, 560g
Spar
Mercator
Tuš

moj vrt

kompot sliva moj vrt, 560g

Pakiranje: 570 g

od2,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 5,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

5,25 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

5,25 €/kg

kompot slivov polovice moj vrt 570g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

5,25 €/kg

Slivov Kompot Moj Vrt Manj Sladek 570 g