olive polnjene s pasto iz paprike, natureta, 290g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

olive polnjene s pasto iz paprike, natureta, 290g

Pakiranje: 290 g

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–3,19 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 10,31 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

10,31 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

10,31 €/kg

zelene olive s papriko, natureta, 290 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,19 €

11,00 €/kg

Zelene Polnjene Olive Natureta 290 g