pasiran paradižnik z baziliko, mutti, 700g
Spar
Mercator
Tuš

mutti

pasiran paradižnik z baziliko, mutti, 700g

Pakiranje: 700 g

od3,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,99–4,39 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 5,70 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €

5,70 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

5,70 €/kg

pasirani paradižnik z baziliko, mutti, 700 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,39 €

6,27 €/kg

Pire Mutti, paradižnik z baziliko, 700g